Termékek Menü
   

TP-Link T1500-28PCT PoE Switch (L2 menedzsment; 10/100Mbps 24port + 4port Gigabit + 2 port combo SFP, 24 PoE+ port, 180W

TP-Link T1500-28PCT PoE Switch (L2 menedzsment; 10/100Mbps 24port + 4port Gigabit + 2 port combo SFP, 24 PoE+ port, 180W Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
60.720 Ft + ÁFA ( 77.114 Ft )
Cikkszám: PG-17-C-00026
Gyártó cikkszám: T1500-28PCT (TL-SL2428P)
Elérhetőség: Előrendelhető
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: TP-LINK
Menny.:db

Leírás és Paraméterek

Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Csatlakozások 24 db 10/100 Mbps RJ-45 csatlakozó
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 db 10/100/1000Mbps RJ45 csatlakozó
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 db kombó gigabites SFP bővítő
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel
(Max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma 2
Hálózati tápegység 100~240VAC, 50/60Hz
Energiafelvétel Maximum(PoE használattal): 222,15W (220V/50Hz)
PoE+ portok (RJ45) Szabványos: 802.3at/af kompatibilis
PoE+ csatlakozók: 24 db
Tápellátás: 180W
Méretek (Sz x Mé x Ma) 440 x 220 x 44 mm (17.3 x 8.7 x 1.7 in.)
MŰKÖDÉSI JELLEMZŐK
Sávszélesség/Backplane 12,8 Gbps
Csomagtovábbítási sebesség 9,5 Mpps
Fizikai (MAC) cím tábla 8k
Jumbo Frame 9216 Bytes
SZOFTVER JELLEMZŐK
QoS (szolgáltatás minősége) Támogatott a 802.1p CoS/DSCP prioritás
Támogatott a 4 prioritás sor
Sorbaállítás: SP, WRR, SP+WRR
Port- és adatmennyiségű alapú szabályozás
Hang (voice) VLAN
L2 jellemzők IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Max. 6 egyesített csoport, 4 port csoportonként)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-MED
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Támogatott 512 VLAN egyidejűleg
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL) L2~L4 csomagszűrés forrás és cél Mac/IP-cím, TCP/UDP port szűrés alapján
Biztonság SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port biztonság
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Broadcast Storm felügyelet
Vezérlés Web-alapú GUI és CLI vezérlés
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilis a publikus MIB-vel és a TP-LINK private MIB-vel
RMON (1, 2, 3, 9 csoport)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Időbeállítás: SNTP
Firmware frissítés: TFTP & Web
System Diagnózis: VCT
SYSLOG & Public MIBS
EGYÉB JELLEMZŐK
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma T1500-28PCT
Elektromos kábel
Telepítési útmutató
Telepítő CD
Rackbe szerelési készlet
Gumitalp
Rendszerkövetelmény Microsoft® Windows® XP, Vista™ Windows 7 vagy Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux
Környezet Működési hőmérséklet: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Tárolási hőmérséklet: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét


Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő