Termékek Menü

TP-Link T1600G-52TS JetStream™ Switch (L2,L2+ menedzsment; 1000Mbps, 48 port, 4port SFP; IPv6)

TP-Link T1600G-52TS JetStream™ Switch (L2,L2+ menedzsment; 1000Mbps, 48 port, 4port SFP; IPv6) Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
86.820 Ft + ÁFA ( 110.261 Ft )
Gyártó cikkszám: T1600G-52TS (TL-SG2452)
Cikkszám: PG-17-C-00048
Elérhetőség: Előrendelhető
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: TP-LINK
Menny.:db

Leírás és Paraméterek

Szabványok és protokollok IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,
IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,
IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1p
Csatlakozások 48 db 10/100/1000 Mbps RJ-45 csatlakozó
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 db gigabites SFP csatlakozó
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel 
(Max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma Ventilátor nélküli
Hálózati tápegység 100~240VAC, 50/60Hz
Energiafelvétel Maximum: 32,8W (220V/50Hz)
Méretek (Sz x Mé x Ma) 440 x 260 x 44 mm (17.32 x 10.2 x 1.73 in.)
MŰKÖDÉSI JELLEMZŐK
Sávszélesség/Backplane 104 Gbps
Fizikai (MAC) cím tábla 16k
Csomag puffer memória 77,4 Mpps
Jumbo Frame 9216 Bytes
SZOFTVER JELLEMZŐK
QoS (szolgáltatás minősége) Támogatott a 802.1p CoS/DSCP prioritás
Támogatott a 4 prioritás sor
Sorbaállítás: SP, WRR, SP+WRR
Port- és adatmennyiségű alapú szabályozás
L2 és L2+ jellemzők Statikus routing
IGMP Snooping V1/V2/V3
LAG (Max. 6 egyesített csoport, 4 port csoportonként)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
Port izoláció
VLAN 4K VLAN egyidejű támogatása
MAC/Protokoll-alapú VLAN
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL) L2~L4 csomagszűrés forrás és cél Mac/IP-cím, TCP/UDP port szűrés alapján
IPv6 ACL*
Biztonság SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
AAA*
Port biztonság
DHCP Snooping
IP-MAC-Port összekapcsolás*
ARP vizsgálat*
802.1x és RADIUS hitelesítés*
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Broadcast Storm felügyelet
DoS elleni védelem*
IPv6 Kettős IPv4/IPv6 halmaz
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 környezet felderítés (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) felderítés
Internet Control Message Protocol (ICMP) v6
TCPv6/UDPv6
IPv6 alkalmazás DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Vezérlés Web-alapú GUI és CLI vezérlés
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilis a publikus MIB-vel és a 
TP-LINK private MIB-vel
RMON (1, 2, 3, 9 csoport)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware frissítés: TFTP & Web
System Diagnózis: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
*Ezek a jellemzők a legutolsó firmware frissítéssel lesznek elérhetőek
EGYÉB JELLEMZŐK
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét


Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő

Gyártók
Elérhetőség

ProGuard Shop
+36-30-183-2100
+36-24-620-758 
shop@proguard-europe.com

2330 Dunaharaszti
Fő út 104.