Termékek Menü
   

TP-Link T2500G-10TS JetStream™ Switch (L2 Menedzsment; 10/100/1000Mbps, 8port gigabit + 2port gigabit SFP; IPv6)

TP-Link T2500G-10TS JetStream™ Switch (L2 Menedzsment; 10/100/1000Mbps, 8port gigabit + 2port gigabit SFP; IPv6) Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
27.110 Ft + ÁFA ( 34.430 Ft )
Cikkszám: PG-17-C-00049
Gyártó cikkszám: T2500G-10TS (TL-SG3210)
Elérhetőség: Előrendelhető
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: TP-LINK
Menny.:db

Leírás és Paraméterek

Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Csatlakozások 8 db 10/100/1000Mbps RJ-45 csatlakozó
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 db 1000 Mbps SFP csatlakozó
1 db konzol port
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel (Max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma Ventilátor nélküli
Hálózati tápegység 100~240VAC, 50/60Hz
Energiafelvétel Maximum: 8,38 W (220V/50Hz)
Méretek (Sz x Mé x Ma) 294 x 220 x 44 mm (11.6 x 8.7 x 1.73 in.)
MŰKÖDÉSI JELLEMZŐK
Sávszélesség/Backplane 20 Gbps
Csomagtovábbítási sebesség 14,9 Mpps
Fizikai (MAC) cím tábla 8k
Csomag puffer memória 4Mb
Jumbo Frame 10KB
SZOFTVER JELLEMZŐK
QoS (szolgáltatás minősége) Támogatott a 802.1p CoS/DSCP prioritás
Támogatott a 4 prioritás sor
Sorbaállítás: SP, WRR, SP+WRR
Port- és adatmennyiségű alapú szabályozás
Voice (hang) VLAN
L2 jellemzők IGMP Snooping V1/V2/V3
MLD v1/v2 Snooping
802.3ad LACP (Max. 8 egyesített csoport, 8 port csoportonként)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Port izoláció
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP/LLDP-MED
DHCP VLAN Relay
L2PT
VLAN Támogatott max. 4K VLAN egyidejűleg
Port/MAC/Protocol-alapú VLAN
GARP/GVRP
Vezérlő VLAN konfiguráció
VLAN vezérlés konfigurálása
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL) L2~L4 csomagszűrés forrás és cél Mac/IP-cím, TCP/UDP port szűrés alapján, 802.1p, DSCP, protokoll és VLAN ID
Időkeret alapú
Biztonság IP-MAC-Port-VID összekapcsolás
AAA
DHCP Snooping
IEEE 802.1X Port/MAC alapú hitelesítés, VLAN besorolás, vendég VLAN,
DoS elleni védelem
Dinamikus ARP ellenőrzés (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port biztonság
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Broadcast Storm felügyelet
PPPoE
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 környezet felderítés (ND)
Maximális átviteli egység (MTU) felderítés
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 alkalmazás DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6 
Telnet(v6) 
IPv6 SNMP 
IPv6 SSH 
IPv6 SSL 
Http/Https 
IPv6 TFTP 
Vezérlés Web-alapú GUI és CLI vezérlés
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilis a publikus MIB-vel és a TP-LINK private MIB-vel
RMON (1, 2, 3, 9 csoport)
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Dual Image
Time megadás: SNTP

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét


Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő