Termékek Menü
   

TP-Link T2600G-28TS JetStream™ Switch (L2,L2+ Menedzsment; 10/100/1000Mbps, 24 port gigabit + 4 port combo SFP; IPv6)

TP-Link T2600G-28TS JetStream™ Switch (L2,L2+ Menedzsment; 10/100/1000Mbps, 24 port gigabit + 4 port combo SFP; IPv6) Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
52.800 Ft + ÁFA ( 67.056 Ft )
Cikkszám: PG-17-C-00038
Gyártó cikkszám: T2600G-28TS (TL-SG3424)
Elérhetőség: Előrendelhető
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: TP-LINK
Menny.:db

Leírás és Paraméterek

Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Csatlakozók 24 db 10/100/1000Mbps RJ45 csatlakozó
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 db 1000 Mbps SFP csatlakozó
1 db RJ-45 konzol csatlakozó
1 db micro USB konzol csatlakozó
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel
(Max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma Ventilátor nélküli
Hálózati tápegység 100~240VAC, 50/60Hz
Méretek (Sz x Mé x Ma) 440 x 220 x 44 mm (17.32 x 8.7.2 x 1.73 in.)
Energiafelvétel Maximum: 19,15W (220V/50Hz)
MŰKÖDÉSI JELLEMZŐK
Sávszélesség/Backplane 56 Gbps
Csomagtovábbítási sebesség 41,67 Mpps
Fizikai (MAC) cím tábla 16k
Jumbo Frame 9216 Bytes
SZOFTVER JELLEMZŐK
QoS (szolgáltatás minősége) 802.1p CoS/DSCP elsőbbség támogatása
8 elsődleges sor
Sorbanállás megadása: SP, WRR, SP+WRR
Port- és adatmennyiségű alapú szabályozás
Voice VLAN
L2 jellemzők IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Max. 14 egyesített csoport, 8 port csoportonként)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
L2PT*
VLAN Támogatott max. 4K VLAN egyidejűleg
Port/MAC-cím/protokoll alapú/Private VLAN
GARP/GVRP
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL) L2~L4 csomagszűrés forrás és Mac/IP-cím szűrés alapján, TCP/UDP portok, 802.1p, DSCP, protokoll és VLAN ID
Időkeret alapú
Biztonság IP-MAC-Port összekapcsolás
AAA*
802.1X és Radius hitelesítés
DoS elleni védelem
Dinamikus ARP ellenőrzés (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port biztonság
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
IPv6 Kettős IPv4/IPv6 halmaz
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 környezet felderítés (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) felderítés
Internet Control Message Protocol (ICMP) v6
TCPv6/UDPv6
IPv6 ACL*
DHCPv6 Snooping*
IPv6 Interface*
IPv6 alkalmazás DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
IPv6 ACL*
IPv6 Interface*
IPv6 Routing*
DHCPv6 Relay*
DHCPv6 Snooping*
Vezérlés Web-alapú GUI és CLI vezérlés
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilis a publikus MIB-vel és a TP-LINK private MIB-vel
RMON (1, 2, 3, 9-csoport)
sFlow*
PPPoE Circuit ID*
DHCP Relay*
DHCP-szerver*
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
Kettős megjelenítés
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time megadás: SNTP
Integrált NDP/NTDP jellemzők
Firmware frissítés: TFTP & Web
System Diagnózis: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Jelszó visszaállítás
EGYÉB JELLEMZŐK
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma Switch
Elektromos kábel
Telepítési útmutató
Telepítő CD
Rackbe szerelési készlet
Gumitalp
Rendszerkövetelmény Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ vagy Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux
Környezet Működési hőmérséklet: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Tárolási hőmérséklet: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét


Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő